تازه ها

دستگاه چله پیچ برای تولید حصیر مسافرتی

دستگاه چله پیچ برای تولید حصیر مسافرتی یکی دیگر از دستگاه های مهم و جانبی برای تولید حصیر زیرانداز می باشد . این دستگاه ، تنظیم و آماده سازی نخ مورد نیاز برای بافت حصیر را بر عهده دارد . دستگاه چله پیچ برای تولید حصیر مسافرتی دستگاه چله پیچ برای تولید حصیر مسافرتی از دو بخش تشکیل شده است ... ادامه مطلب »

طرح کارافرینی سودآور زودبازده

طرح کارافرینی سودآور زودبازده ایجاد کارگاه تولید حصیر مسافرتی (زیرانداز) به عنوان یکی از طرح های بکر می تواند سود خوبی را در اختیار کارافراینان این حوزه قرار دهد . طرح کارافرینی سودآور زودبازده کارگاه بافت حصیر مسافرتی کارافرینان و جویندگان شغل با درآمد مناسب می توانند از طرح بکر و انحصاری تولید و عرضه انواع زیر انداز حصیری پلاستکی ... ادامه مطلب »

قیمت دستگاه تولید زیرانداز حصیری مسافرتی

قیمت دستگاه تولید زیرانداز حصیری مسافرتی

قیمت دستگاه تولید زیرانداز حصیری مسافرتی کارخانه آروشا به لحاظ بومی بودن و تولید داخل به مراتب کمتر از نمونه مشابه خارجی بوده و حتی معایب دستگاههای وارداتی را نیز ندارد و مزایای نسبی بیشتری از نمونه خارجی را دارا می باشد . قیمت دستگاه تولید زیرانداز حصیری مسافرتی مشخصات  انواع دستگاه تولید زیر انداز حصیری به شرح ذیل می ... ادامه مطلب »

کارخانه تولید دستگاه بافت حصیر مسافرتی

کارخانه تولید دستگاه بافت حصیر مسافرتی آروشا افتخار دارد به عنوان تنها واحد تولیدی دستگاه های حصیر بافی از خروج میلیاردها دلار ارز کشور جلوگیری نموده و زمینه اشتغال و کارافرینی برای جوانان عزیز ایران اسلامی را فراهم نماید . مواد اولیه مورد نیاز برای تولید حصیر با دستگاه حصیر بافی مواد اولیه مورد استفاده برای تولید حصیر های پلاستیکی ... ادامه مطلب »

دستگاه بافت حصیر از نی پلاستیکی جهت حصیر مسافرتی

دستگاه بافت حصیر از نی پلاستیکی جهت استفاده به عنوان زیر انداز انحصارا از طریق کارخانه تولید دستگاههای حصیر بافی آروشا تولید و در اختیار کارافرینان و صنعتگران قرار می گیرد . جهت سفارش دستگاه بافت حصیر با کارشناس فروش کارخانه آروشا تماس حاصل فرمائید . مشخصات مکان کارگاه تولید حصیر مسافرتی اگر بخواهیم مکانی را از نظر متراژ و ... ادامه مطلب »

فروش دستگاه بافت حصیر مسافرتی

http://snur.ir/hasir

فروش دستگاه بافت حصیر مسافرتی کاملا ایرانی ، انحصاراٌ از طریق کارخانه تولید دستگاههای  حصیر بافی آروشا صورت می پذیرد و قیمت تمام شده این دستگاه نسبت به دستگاههای مشابه خارجی بسیار پایین و مقرون به صرفه جهت شروع یک کارآفرینی پر سود می باشد . تاریخچه دستگاه های حصیر بافی دستگاههای اولیه ای که وارد ایران شد حصیرهایی تولید ... ادامه مطلب »